Profesjonalna

Realizacja

Rzetelna

Współpraca

Wieloletnie

Doświadczenie

previous arrow
next arrow
Slider

SPIRO – system

Rury SPIRO wraz z całym zakkresem kształtek z uszczelką i bez uszczelki, tłoczonych i segmentowych:
kolana, trójniki, redukcje, sztucery siodłowe, złaczki, zaślepki, króćce przyłączeniowe i inne

Kanały prostokątne

Kanały i kształtki o przekroju prostokątnym o różnych technologiach produkcji. Kształtki i kanały wykonane z izolacją termiczną i akustyczną na zewnątrz i wewnatrz kanału.

Kanały oddymiające

Kanały i kształtki kominowe wykonane z blach żaroodpornych oraz z blach kwasoodpornych. Szereg elementów zakończeniowych układy kominowe (daszki, wyrzytnie itp.)
Obmiar powierzchni przewodów wentylacyjnych prostokątnych jest zgodny z normą DIN 18379 „German construction contract procedures – Part C: General technical specifications for building works – Room ventilation systems“ Kanały, których powierzchnia jest mniejsza niż 1,0 m2 są liczone jako kształtka o powierzchni 1,0 m2. Kształtki, których powierzchnia jest mniejsza niż 1,0 m2 są liczone jako kształtka o powierzchni 1,0 m2.

Przewody elastyczne izolowane i nieizolowane

Przewody elastyczne nieizolowane, Przewody półelastyczne nieizolowane. Przewody elastyczne izolowane termicznie i akustycznie. Przewody z dodatkowa folią poliestrową. Przewody izolowane i nieizolowane wysokotemperaturowe. Przewody elastyczne z PCV o podwyższonej wytrzymałości. Otuliny 25 mm do izolacji rur z zewnętrznym zbrojonym płaszczem aluminiowym.